Kontakt

Välkommen att kontakta oss! Om du har generella synpunkter eller kommentarer till oss, når du oss lättast genom att skicka ett e-post till vår generella adress nedan. Styrelsemedlemmar och övriga funktioner finner du längre ned.

Avdelningar

Byalaget generellt byalaget@morgongava.se
Loppis info/bokning loppis@morgongava.se 073-596 64 13
Teknik webmaster@morgongava.se
Aktiv Veteranskoterklubb aktiv@morgongava.se

Heby kommun

Växel 0224-36000
Jour 0224-36000, knappval 1

Styrelse, ordinarie ledamöter

Kahl Hellmer Ordförande kahl@morgongava.se 070-397 17 96
Linda Johnsson Kassör linda.j@morgongava.se 070-209 74 39
Ulla Karin Fontin ulla-k@hotmail.com 0224-609 72 076-223 68 22
Linda Lejon lindalejon@hotmail.se 070-323 09 09
Birgit Persson 0224-605 45
Björn Carlsten 0224-601 44 070-866 78 14
Lars Björn lars@morgongava.se 072-233 69 19

Styrelse, suppleanter och revisorer

Patric Carlsson Företagskontakter patrik.carlsson@nara.ica.se 0224-602 21
Roland Back Aktiv snöskoterklubb roland@morgongava.se 0224-602 55 070-606 45 20
Håkan Ekroth Magasinet hakan@morgongava.se 0224-602 15 070-410 55 41
Jessica Nordlander jessica.m.pettersson@gmail.com 070-358 58 37
Magnus Kågström magnus@morgongava.se 070-643 41 81
Hans Lindley Revisor hans@lindley.se 070-319 63 03
Veronica Fontin Revisor verfon27@hotmail.com 070-405 82 31
Leopold Pucnik Revisorsuppl. leo.pucnik@hotmail.com 0224-60587 073-370 02 26
Linda Allfjord Valberedning linda.allfjord@live.se 0224-602 55 073-614 69 36
Bo Ekroth Valberedning
Axsjöns n.strand/Bänkar
bo.ekroth@telia.com 0224-602 52